wtorek, 12 marca 2013

Początek

"Najgorzej jest zacząć"

                               Autor nieznany

Owszem, zawsze najgorzej jest zacząć. Dlatego, gdy siedziałam już dość długą chwilę nad pustym, białym polem do wpisania tekstu, stwierdziłam, że zacznę tak, jak w szkole uczyła mnie polonistka. Od cytatu. Jest więc i cytat, teraz rozwinięcie.

W rozwinięciu, zgodnie z kluczem obecnej matury, powinno się napisać, o czym jest analizowany fragment. Napiszę więc, o czym będzie ten blog. W wielkim skrócie, ponieważ trochę bardziej można przeczytać w zakładce "O nas". A już w ogóle to można się dowiedzieć, śledząc pojawiające się tutaj wpisy. O.

W takim razie mogę napisać tyle, że na blogu pojawiać się będą różnego rodzaju relacje z wszelakich wypraw, podróży, wycieczek, czegokolwiek innego. Będą to wyjazdy autostopowe, piesze, rowerowe i takie, na jakie najdzie nas ochota.

W miarę możliwości i umiejętności pojawiać się będą także zdjęcia, ewentualnie filmy, ewentualnie jedno i drugie, z tychże wyjazdów. Będą one takie, jaka powinna być prędkość podczas jazdy samochodem w złych warunkach - dostosowane do umiejętności kierowcy i tak, żeby nie przeszkadzać innym uczestnikom ruchu ;). Będziemy się starać. Może się uda :)

W planach mamy też testy i opisy różnego rodzaju sprzętu turystycznego... Publikowanie porad i poradników - dotyczących autostopu, tego gdzie łapać i jak to robić ... Jak i ogólnie tematyki podróżniczej.

Pojawiać się będą też pewnie inne rzeczy. Inne, czyli jakie? Czyli inne ;) Takie, co nie pasują do żadnej z wymienionych kategorii, dlatego specjalnie dla nich jest ogólnie pojęta kategoria "Inne".

Powracając do nauk polonistek, po rozwinięciu powinnam przejść do podsumowania i zakończenia.
Zrobię to w prosty i mam nadzieję przyjemny sposób.

Wrzucę tutaj krótki filmik, który w wielkim, naprawdę w wielkim skrócie, zawrze w sobie kilka naszych ostatnich wyjazdów, przedsięwzięć i przeżyć. Jakość jest, jaka jest, ale jak już mówiłam - dostosowana do umiejętności ;) I mam nadzieję, że nieprzeszkadzająca innym użytkownikom :)
Powitalny from Packa on Vimeo.

I na zakończenie,

Pozdrawiamy :)

4 komentarze:

 1. Super! Będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to czekamy na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to rewelacyjny pomysł, chętnie będę tu zaglądać, sama tylko marze o podróżach więc, będę sobie spełniać marzenia oglądając zdjęcia z waszych wypraw, życzę wytrwałości:) Sama też prowadzę bloga http://madleenart.blogspot.com/ więc zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Wam z całego serca sukcesu i mnóstwa szalonych wypraw!! :) Pozdrawiam Tuptusie :)

  OdpowiedzUsuń